بیانات مقام معظم رهبری در دیدار نخبگان و استعدادهای برتر علمی: مهم‌ترین کاری که دشمن میخواهد بکند تصویرسازی غلط از وضع کشور است.

اطلاعیه مهم شرکت

تاریخ نگارش : سه شنبه ۱۳۹۴/۱۰/۱۵

اطلاعیه مهم شرکت تعاونی سهام عدالت شهرستان تهران (شماره2) ویژه اعضاء و سهامداران ( اطلاعیه شماره یک ) سهامدار محترم سلام با عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال نو و آرزوی سلامت و توفیق برای کلیه سهامداران عزیز، موارد ذیل را به آگاهی می رساند :

اطلاعیه مهم شرکت تعاونی سهام عدالت شهرستان تهران (شماره2) ویژه اعضاء و سهامداران
( اطلاعیه شماره یک )
سهامدار محترم سلام
با عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال نو و آرزوی سلامت و توفیق برای کلیه سهامداران عزیز، موارد ذیل را به آگاهی می رساند :

1.    همچنانکه مستحضرید تعاونی سهام عدالت شماره2 تهران براساس اصل 44 قانون اساسی برای شهر تهران تشکیل شده و اغلب کسانی که دارای دفترچه بیمه خدمات درمانی هستند عضو این تعاونی محسوب شده و برگه های سهام آنان چاپ و توزیع گردیده است.

2.    تعاونی سهام عدالت شماره2 تهران براساس مصوبه مجمع عمومی سال 89 و با هدف فعالیت در امور اقتصادی اقدام به تأسیس شرکت سرمایه گذاری فدک دانش محور کارآفرین (سهامی خاص) نموده است که 100% سهام آن متعلق به تعاونی می باشد.
وظیفه اصلی شرکت سرمایه گذاری فدک ایجاد ثروت، بستر سازی مشارکت اعضاء و سرمایه گذاری برای خانواده بزرگ سهامداران خود می باشد.

3.    صورتهای مالی سال 89 شرکت فدک بیاانگر آن است که این شرکت توانسته در سال مالی و با استفاده از حق عضویت هزار ريالی شما در تعاونی شماره2 و با بهره گیری از توان مدیریتی افراد خبره و فعال در فعالیتهای مختلف اقتصادی و همچنین به کارگیری تسهیلات بانکی، میزان سرمایه شرکت را تا 10 برابر افزایش دهد.

4.    گزارش عملکرد سال 90 در قالب صورتهای مالی، پس از فرآیند قانونی در تیرماه تصویب می شود که بلافاصله جهت استحضار شما سهامداران عزیز منتشر و روی سایت قرار خواهد گرفت اما ارزیابی های اولیه حاکی است که سود سال مالی 90 مشابه سال قبل برای شما عزیزان خوشحال کننده خواهد بود و خواهید دید که سرمایه شما با وجود اینکه بسیار اندک بوده است ولی در مقایسه با سود سپرده گذاری در بانکها و مؤسسات مالی و اعتباری قابل مقایسه نیست.


5.    مدیران شرکت تعاونی برآنند که با توان و سرعتی بالاتر در سال 91 که سال تولید و حمایت از کار و سرمایه ایرانی نام گرفته، با ورود به عرصه های کلان اقتصادی در آینده ای نه چندان دور به یکی از قطبهای کارآفرینی و تولیدی کشور تبدیل شده و سود قابل توجهی را برای سهامداران خود به ارمغان آورند، بدیهی است این مهم تحقق نمی یابد مگر با پشتیبانی،همیاری و همفکری کلیه عزیزان سهامدار. امید است با تلاش مضاعف بتوانیم در سالهای آتی سود سهام را بصورت نوبه ای به حساب اعضای محترم واریز نماییم.

6.    اولین اقدام این شرکت برقراری ارتباط مکانیزه با سهامداران محترم و سپس آشنایی ظرفیتهای اقتصادی موجود در سهامداران، تجمیع و به کارگیری آنها در جهت اهداف شرکت می باشد.

7.    این شرکت برنامه های وسیعی جهت ارزش آفرینی،کارآفرینی و ایجاد اشتغال برای اعضاء و بویژه فرزندان سهامداران محترم خود دارد ازجمله به کارگیری ظرفیتهای غیرفعال اقتصادی سهامداران محترم نظیر :
•    املاک قابل ساخت و ساز
•    سرمایه های راکد
•    سرمایه های کم بهره و غیر مولد
•    کارگاهها وکارخانه های نیمه فعال یا غیرفعال
•    زمینهای کشاورزی
•    نیروهای متخصص
•    اجرای طرحهای خلاقانه و نوآورانه و ...
در رابطه با این موارد طی اطلاعیه های بعدی و از طریق پیامک روی تلفن همراه و صفحه اختصاصی اعضاء روی سایت برای سهامدارانی که فرم زیر را تکمیل نموده اند، اطلاع رسانی خواهد شد.

8.    لذا از شما سهامدار عزیز تقاضا می شود جهت برقراری ارتباط مکانیزه و تسریع در امر اطلاع رسانی و به روز رسانی اطلاعات سهامداری خود، نسبت به تکمیل موارد زیر اقدام نمایند.

شرکت تعاونی سهام عدالت شهرستان تهران (شماره2)

بازدید : 425 نفر